adelajda.gif 10.6 KB Oto ja 12.0 KB


Cześć, nazywam się Michał Stoberski, witam Cię na mojej stronie internetowej. Jestem zapalonym wodniakiem, ( st. ratownikiem, żeglarzem, st. sternikiem motorowodnym), krótkofalowcem (SQ5EWS), niezbyt łownym myśliwym, bardzo interesuję się techniką komputerową, sieciami lokalnymi i (o zgrozo !) lubie symulacje lotnicze, bardzo cenię francuskich impresjonistów i starego dobrego rocka. Uwielbiam wodniacką włóczęgę i dlatego samodzielnie zbudowałem swój jacht adela@jda. Dzięki temu jest doskonale przystosowany do moich potrzeb. Zamiłowanie do kontaktu z przyrodą i campingu spowodowało moje zainteresowanie łowiectwem. Po wiosenno letnim sezonie wodniackim jesień i zima należą do łowiectwa.
Ponieważ niezbyt dawno owdowiałem niekiedy bywam markotny i pogubiony. Studiowałem na WAM w Łodzi (12 KURS). Zawodowo jestem indywidualnie praktykującym lekarzem. Działam też społecznie w Samorządzie Lekarskim. Jeśli chodzi o moją stronę internetową to prowadzę ją głównie z dwu przyczyn. Pierwsza to chęć poinformowania pacjentów o moim gabinecie, godzinach przyjęć, zakresie udzielanych świadczeń zdrowotnych i oczywiście o lokalizacji gabinetu. Druga to dzielenie się z mymi przyjacółmi miłymi wspomnieniami, które zawarte są w albumach fotograficznych.
Możliwości technik komputerowych, internetu a HTML w szcególności wzbudzają mój niekłamany zachwyt, umożliwiając tak łatwe zaistnienie w wirtualnym Świecie dając kontakt niezależny od odległosci i otwierając bezkresne źródło informacji.
Jeśli jesteś przypadkowym Wędrowcem Sieciowym witam Cię również serdecznie, jest mi miło, że zechciałeś odwiedzić moją stronę. Być może Ty też znajdziesz tu coś interesującego.
e_mail_oiso.gif 3.9 KB
E-mail
jaopts.gif 16.7 KB bryczka.gif 76.5 KB


| Chat rom - JKPW Wolica |


Moje Gadu-Gadu